Stavby
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eurodomy

Goto down

Eurodomy Empty Eurodomy

Příspěvek  k2 Wed Jan 30, 2008 6:30 pm

Děkuji tímto firmě eurodomy za postavení rodinného domu. Na podzim loňského roku nám byl dům předán. Stavba probíhala podle dohody. Když jsme porovnávali ceny podobných domů od jiných firem, zjistili jsme, že jsme postavili dům za nejnižší nabídku. Jsem rád že stavba je už za námi a můžeme spokojeně bydlet. Projevuje se nyní také dobré rozhodnutí postavit nízkoenergetický dům. Doma máme velmi teplo a nemusíme ani tolik topit. rozhodně doporučuji.

k2
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Eurodomy Empty Eurodomy

Příspěvek  bb Tue Feb 12, 2008 4:11 pm

Tento spokojený zákazník se jmenuje Rostislav Bábíček a napsal si tento odkaz sám.
Firma Eurocosi žádný dům ( a navíc spokojenému zákazníkovi ) na podzim nějak nepředala ......

bb
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Eurodomy Empty Bacha

Příspěvek  David S. Tue Feb 12, 2008 4:15 pm

Eurodomy? Čti

David S.
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Eurodomy Empty Eurodomy

Příspěvek  David Sa Tue Feb 12, 2008 4:21 pm

Dovoluji si varovat, dejte do vyhledávače Eurodomy a pročtěte všechny diskuzní fóra.

David Sa
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Eurodomy Empty Pro podvodníky z Rohatce

Příspěvek  §§§ Tue Jan 27, 2009 2:50 pm

Bože,to jsou výplody chorého člověka,první si postaví dům a pak hledá na netu jestli to má za levno,bože proč má takové tupé hovado vůbec hlavu,já mít na ty dva idioty jménem Sasínek a Bábíček víc času, pozvu je do ringu a vymlátím jim to seno z hlavy,do prdele zase jsem se zbytečně nasral-ale jednou jim to někdo spočítá,uvidíte! Twisted Evil

§§§
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Eurodomy Empty Re: Eurodomy

Příspěvek  LD Wed Feb 04, 2009 3:02 pm

Tento dopis jsem napsala jako svoji reakci na článek na internetu popisující „ Praktiky “ lidí pracujících v Eurodomech
Je mi 43 let. Dům, který od Eurodomů mám je první a také jistě poslední, který za svůj život postavím. Když jsme na podzim 2007 vybírali stavební firmu, která nám dům postaví, velmi jsem se bála. Bála jsem se, že narazíme na podvodníky, kteří nás připraví i o to málo financí, které jsme měli. Věřte, že jsme s manželem navštívili snad téměř všechny zajímavé stavební firmy.
Poslední firmou, kterou jsme navštívili, byly právě Eurodomy . Po návštěvě jsme byli s manželem natolik nadšeni, že jsme se rozhodli podepsat smlouvu o smlouvě budoucí a začít připravovat projekt. Nebudu psát, že vše bylo jen bezchybné a jednoduché. Byly velké problémy se získáním stavebního povolení, na dvakrát se předával projekt. Nikdo jistě nejsme neomylní.
Co je však na Eurodomech dobré, je jejich zájem o klienta. To, že projektant přijel za námi, ptal se na naše přání, respektoval je, uměl poradit, jednoduše měl o nás zájem, nesnažil se jen rychle odbýt svoji práci. Když vznikl problém s vydáním stavebního povolení „ nehodili nás přes palubu. Naopak snažili situaci řešit.. Spravedlivé však je říct, že příčinou nebyla špatná práce lidí, ale špatná práce stavebního úřadu.
Mé zkušenosti jsou veskrze pozitivní. Lidé v Eurodomech jsou milý a profesionální. Vždy nám pomohli a vyšli vstříc. Velmi se mně proto dotklo, co napsal onen pisatel na internetu.
Nerozumím proč, když měl s projektem tak špatnou zkušenost, podepisoval smlouvu a pokračoval ve stavbě ?
Dohadujeme se s manželem, jestli je to krok konkurence nebo ne. U nás se stavělo na jednom místě téměř 50 domů. Stavělo zde i mnoho těch firem, kde jsme se byli zeptat. Dnes se svými sousedy můžeme porovnávat. A Proto víme, že jsme vybrali správně.

Závěrem mohu všem tuto firmu jen doporučit. Vám co váháte, pak poradím tyto lidi poznat, sami uvidíte jací jsou. Ono je opravdu asi potřeba si nějaké informace ověřit a nevěřit všemu, co se kde píše.

LD
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Eurodomy Empty Zkušenost s Eurodomy

Příspěvek  MMM-KOS Wed Mar 11, 2009 9:15 pm

Pozor na podvodníky z Rohatce! Neobírají jen zákazníky, ale i najímané pracovníky, kteří pro ně ty domy staví. Takže: Dá-li Vám práci Bábíček, zaplatí Vám Pánbíček.

MMM-KOS
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Eurodomy Empty Re: Eurodomy

Příspěvek  tesař Sun Apr 11, 2010 12:58 am

mně dluží skoro 200 000kč

tesař
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Eurodomy Empty Eurodomy

Příspěvek  Eva2 Wed May 12, 2010 6:42 pm

Dobrý den teké chci reagovat na firmu Eurodomy.
V září 2008 jsme této firmě dali zálohu na stavbu.V unoru 2009 podepsali smlouvu,v květnu 2009 předali pozemek.Z počátku se zdálo vše v pořádku,stavba přibývala a my se těšili jak na podzim 2009 budeme hezky bydlet v našem domečku.Bohužel se stavba začala poněkud komplikovat a bylo nám přislíbeno, že určitě do konce roku 2009 bude vše hotovo.Ale pak začali výmluvy a sliby,že vše bude v pořádku jen musíme ještě posečkat.V lednu jsme odeslali firmě zbytek peněz cca300-tis. na dokončení stavby.A od té doby jen čekáme a čekáme,firma snámi nekomunikuje.Ani s naším právníkem....Proto apeluji na stávající klijenty této firmy, zvažte velice dobře jestli opravdu chcete bydlet brzo ,nebo máte dostatek času a financí čekat jak to s Vaší stavbou dopadne....

Eva2

Po?et p?ísp?vk? : 1
Join date : 12. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Eurodomy Empty Re: Eurodomy

Příspěvek  up Wed Jun 23, 2010 9:57 pm

up

up
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Eurodomy Empty Re: Eurodomy

Příspěvek  sasan Thu Jun 24, 2010 9:10 pm

up

sasan
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Eurodomy Empty Re: Eurodomy

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru