Stavby
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eurodomy

3 posters

Goto down

Eurodomy Empty Eurodomy

Příspěvek  Admin Sun Nov 25, 2007 7:49 pm

Jak si splnit sen.

Snem naší rodiny bylo postavit si vlastní dům. Jeden z faktorů který nás k tomu popohnal bylo, že syn pronajimatele našeho bytu dospívá a hodlá zde bydlet. Dlouho jsme vybírali vyhovující dům.Jsme pětičlenná rodina a z řady krásných domů nás svojí cenou a počtem nám vyhovujících pokojů zaujala novostavba rodinného domu (dřevostavba) firmy Eurodomy s.r.o., jejichž sídlo je v Rohatci u Hodonína.
Na začátku roku 2006 jsme si osobně zajeli do jejich sídla a po ústním pohovoru plném nadšení z tak rychle realizující se stavby jsme se pro tuto stavební firmu rozhodli. Na ústním pohovoru nám bylo sděleno, že kompletní stavba na klíč včetně základové desky bude trvat 3 měsíce. Nechtělo se nám tomu věřit a tak jsme se rozhodli přesvědčit také na jejich internetových stránkách, kde jsme zjistili totéž. V ceníku na rok 2006 byla uvedena cena námi vybraného rodinného domu 2.200.000 KČ a to včetně základové desky. 10.4.2006 jsme podepsali smlouvu o přípravě a stavbě rodinného domu s firmou Eurodomy s.r.o., kdy nám byl předložen krycí list rozpočtu a rozpočet na dům a zaplatili jimi určenou zálohu. Cena byla včetně DPH 2.310.000 KČ. Na krycím listu rozpočtu byli uvedeny tyto datumy: začátek výstavby- 1.8.2006 a konec výstavby – 31.12.2006.
Firmou nám byla přislíbena i pomoc při jednání s bankou ohledně hypotečního úvěru. Takže jsme se rozhodli financovat stavbu formou hypotéky. Jednatelka stavební firmy nám zajistila úvěr u peněžního ústavu a 31.7.2006 jsme úvěr podepsali. Již od 10.4.2006 firma připravovala veškerou dokumentaci potřebnou pro udělení stavebního povolení.
Ta nám byla zaslána jako vánoční dárek 21.12.2006 poštou. Už nás začala udivovat rychlost plnění závazků této firmy. Ale oni nás po telefonických hovorech ujišťovali o rychlosti jejich realizace. Tato dokumentace nám dala impuls abychom získali stavební povolení. V únoru roku 2007 jsme začali vyřizovat stavební povolení. Po dlouhých chozeních po úřadech nám byla projektová dokumentace vrácena zpátky pro její špatné provedení. A začali tahanice. Špatně provedená projektová dokumentace inženýrských sítí, žumpa byla umístěna za dům kde nebyla možná vyvážka této žumpy a mnohé další chyby v projektu. Po mnohačetných telefonech které nám nebrali, když už nám po určité době telefon zvedli tak se omlouvali, že měli jednání a oni jako správná firma nepřerušují jednání a proto neberou telefony, jsme je informovali o chybách v projektu a žádali je o nápravu. Což firma nebyla schopna napravit ani po mnoha měsících. Dodatečně jsme zjistili, že jejich projektant je typovým projektantem. A dům je schopen umístit na pozemek za předpokladu, že pozemek je naprosto rovný a nejsou na něm žádné překážky. I přes všechny problémy jsme v 6. měsíci roku 2007 zdárně dostali souhlas s provedením ohlášené stavby. Takže se mohlo začít stavět. Ale ouvej, před námi je léto plné dovolených. Takže telefonicky se dovolat na někoho z firmy byl problém.
5.6.2007 nám byl zaslán rozpočet jehož cena byla 2.673.843,94 KČ bez DPH včetně základové desky. V momentě kdy jsme tento rozpočet viděli nás zaskočil velký nárůst ceny na který jsme nebyli dopředu upozorněni. Firmou nám bylo sděleno, že všechno se zdražuje, nafta se zdražuje, materiál se zdražuje, mýtné se zdražuje a oni byli nuceni změnit i dodavatele panelů, které podle nichž nevyhovovali normám roku 2007.
S tímto navýšením jsme nepočítali a proto naše realizace domu už začala být méně reálná. Proto jsme se rozhodli, že si základovou desku a inženýrské práce zhotovíme sami aniž bychom to dělali přes banku, z vlastních uspořených peněz, které jsme měli odložené na oplocení a terénní úpravy. Firmu jsme s tímto seznámili a oni v tom neviděli žádný problém.
Zajistili jsme si vlastní firmu, která začala s realizací základové desky. A v tom vznikl další problém. Předložená situace stavby, kterou zhotovili Eurodomy s.r.o.a byla předložena stavebnímu úřadu, se neshodovala s realitou. Pozemek na němž stavíme dům totiž není rovný, ale mírně se svažuje. Čímž došlo při geodetickém zaměření desky k značným odchylkám, které se neshodovali s projektem který byl dán úřadu a z kterého vycházelo stavební povolení.
Po telefonním hovoru s projektantem Eurodomů nám bylo sděleno, že veškerá projektová dokumentace, jimi zaslaná, je jen dokumentací k stavebnímu povolení a ne k stavbě rodinného domu.
Jejich dalším postupem je, že oni přijedou, po získání stavebního povolení a před samotnou realizací stavby domu, na pozemek s objednavatelem a na místě se domluví jak posadí dům do terénu. Tím, že jsme se rozhodli zákl. desku si zhotovit sami, firma se zříká špatného umístění domu v terénu.
Tento postup je mi velkou záhadou, protože pro mne jako laika je směrodatné to co bylo dáno na stavební odbor a další změny, či posun rodinného domu se musí znova ohlašovat.
Danou situaci jsme vyřešili tím, že jsme byli nuceni základovou desku více zasunout do terénu a tím nám vznikl v zadu za domem břeh a tím se zvedli znova náklady na výkop a odvoz zeminy. Kdybychom dopředu věděli, že budeme mít břeh za domem a že budeme mít povrch zahrady členitý, nikdy bychom s takhle posazeným domem v terénu nesouhlasili.
Ale i po těchto překážkách jsme zdárně základovou desku a veškeré inženýrské sítě zhotovili.
A teď již nic nebránilo Eurodomů, aby si vyměřili základovou desku a začali se stavbou rodinného domu.V polovině Září 2007 základovou desku převzali a začali jsme se zajímat o to, abychom podepsali smlouvu o dílo a rozpočet. Dohodli jsme se na znění smlouvy a také jsme se domluvili, že z rozpočtu odečtou základovou desku a kuchyň. Což činilo cca 300.000 KČ. Čímž jsme si mysleli, že celková částka rozpočtu bude určitě nižší.
Opět po mnohačetných telefonech jsem byli vyslyšeni a ujištěni, že právě teď sedí nad naší smlouvou a rozpočtem a že nám bude během dne mailem odeslána. Opět se v dalších týdnech nic nedělo. Konečně 18.10.2007 námi mailem došla smlouva o dílo, ale bohužel bez rozpočtu. Po telefonických pokusech se mám znovu omlouvali, že se někde stala chyba, ale ne z jejich strany a rozpočet mám obratem zasílají. A zase jsme jen čekali…. Už nazlobení jsme je telefonicky donutili o zaslání jimi slíbeného rozpočtu a byli jsme ubezpečeni, že na něm pracují a do odpoledních hodin 100% přijde. 29.10.2007 rozpočet opravdu přišel. Ale na úplně jiný dům než stavíme. A opět znova další telefony, kde jsme byli ubezpečeni, že to určitě není špatně. Na druhý den firma volala, že se opravdu stala chyba a proto nám zasílají správný rozpočet, již bez základové desky a kuchyně. V rozpočtu na dům, už ale byla uvedena cena 2.769.500 KČ s DPH, takže námi očekávaná nižší cena byla naopak zase vyšší.
Na dotaz jak je to možné, že během měsíce mohla cena takhle znova narůst, nám bylo sděleno, že vše se zdražuje. Tímto se rozplynul náš sen o rodinném domečku. Naše finanční prostředky, uložené v bance, v tuto dobu, už nejsou ani na to, abychom postavili hrubou stavbu. Budu se opakovat, ale úvěr v bance byl zajištěn firmou k realizaci domu na klíč. Pokusili jsme se ještě spojit s bankou a požádat je o navýšení úvěru , pracovnice banky, která nám úvěr zpracovávala byly udivena, že ještě nebydlíme. Byli v domění, že nám už dům stojí a my jsme jen jejich peníze nepotřebovali.Úvěr máme totiž vyčerpat do prosince roku 2007.
A jak jsme teda na tom v současné době?
Máme pozemek a základovou desku , veškeré inž. sítě ,ale nemáme nikoho kdo by nám postavil domeček. Stavební firmě Eurostavby s.r.o. už nějak nevěříme.

Poučení? Když chcete postavit dům za 3 měsíce určitě se obraťte na firmu Eurodomy s.r.o. se sídlem v Rohatci u Hodonína.

Admin
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 2
Join date : 25. 11. 07

https://eurodomy.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Eurodomy Empty Re: Eurodomy

Příspěvek  Admin Sun Nov 25, 2007 8:14 pm

Re: firma EURODOMY
Vložil/a: Robert (Zobrazit uživatele přispívající pod stejnou IP adresou)
Datum: 13. 05. 2005 20:45
Dobrý večer, my máme s firmou Eurodomy špatnou zkušenost. Také nás zaujala jejich více než příznivá nabídka - zakoupení stavebnice + realizace hrubé stavby (cca 850 tis.). Po několika tel. kontaktech s p. Sasínkem, jsme nakonec usoudili, že bude nejlepší osobní návštěva firmy. Vážili jsme cca 200 km do vesničky u Hodonína, kde jsme asi hodinku jednali s p. Sasínkem. Vybrali jsme si dům také od fy G-Servis, ale bohužel nám nebyl schopen říci orient. cenu, ale prý to nebude problém, do dvou dnů nám dá vědět. Tento pán na nás působil solidně a měl příjemné vystupování. Co slíbil, nedodržel a tak jsme mu za týden volali, ale ještě to nevěděl a nevěděl to ani za 14 dnů,prý má hodně práce a nestíhá (věděli jsme jen, že chce po nás zálohu - 40 tis.). Po měsíci jsme to vzdali, protože jsme si začali ověřovat na netu inf. o tomto pánovi a zjistili jsme, že fy Eurodomy je psaná na jeho paní a ještě jenu paní, která je ženou jeho společníka, se kterým měl kdysi staveb. fy, která zkrachovala a dluží několik miliónů! Nakonec jsme rádi, že měl pan Sasínek plno práce a nekontaktoval nás a byl solidní alespoň v tom, že nepoužil naše peníze na splátku svých závazků - možná, ale ostatní takové štěstí neměli.
Přeji jen ty nejlepší zkušenosti!

zdroj http://forum.living.cz/login.php?144

Admin
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 2
Join date : 25. 11. 07

https://eurodomy.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Eurodomy Empty Re: Eurodomy

Příspěvek  ŠiMi Mon Nov 26, 2007 12:20 am

Dobrý den,
já mohu jen přispět s negativní zkušeností s touto firmou. Stavím s nimi a hrůza. Vlastní provedení stavby je ještě normě (stavby totiž provádí zedníci-živnostníci,kteří nejsou zaměstnanci firmy), ale komunikace a domluva s pány "managery"...
Ve firmě se objevují dvě jména: Sasínek a Bábíček. Sasínek je pán, který vám slíbí úplně všechno, ale nezařídí vůbec nic. Bábíček je buran, kterému řízení stavební firmy taky moc nejde. Proto je úplně normální a běžné, že lidé, kteří s firmou Eurodomy s.r.o. resp Eurostavby s.r.o. uzavřou smlouvu o dílo, mají staveniště, kde se staví max. 7dní z měsíce. Jsem přesvědšen, že není dům, který by tato firma předala v termínu.
Po ukončení mé "spolupráce" s touto firmou, snad letos, bude z mé strany následovat žaloba. Všichni, kdo o této firmě uvažujete, mohu jen poradit: Jestli nechcete zešedivět, vyhněte se této firmě velikým obloukem.

ŠiMi
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Eurodomy Empty Re: Eurodomy

Příspěvek  tom Wed Dec 19, 2007 2:23 pm

Já si spíš myslím, že do těchto diskuzních fór přispívají hlavně lidé nespokojení a lidé, kteří si někde nějaký článek o satvebnícch firmách přečetli a pak ho publikují jako vlastní zkušenost nebo zkušenost typu jedna paní povídala a že ten, kdo je se stavbou spokojený, nemá ani moc chuť do těchto diskuzí přispívat, protože jak tak koukám, když někdo napíše něco pozitivního, tak ho hned dalších 10 "nespokojených" lidí napadne za to, že je nasazený od ES, že si příspěvky vymýšlí. A to mi přijde docela nefér .Je to přesně o tom, jak se tady píše, že každý člověk, který staví si musí hlídat a pořádně číst smlouvu, kterou podepisuje, k tomu samozřejmě všechny přílohy, dodatky, technické podmínky, atd., na všechno se musí pořádně zeptat a tu stavbu si kontrolovat a pokud se mu něco nezdá, tak se ozvat a snažit se to s firmou vyřešit. Já osobně mám s ES dobré zkušenosti, dům jsme postavili, drobné nedostatky zreklamovali a nechali opravit, žádné sankce neplatili. Podle mého názoru byla spolupráce dobrá. Určitě záleží taky hodně na tom, jak ten který klient k problémům přistupuje, někdo je řeší v klidu, někdo s horkou hlavou. Ale to už je na každém z nás.

tom
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Eurodomy Empty Re: Eurodomy

Příspěvek  jika Mon Dec 24, 2007 4:06 pm

Já mám stejný názor na tuto firmu,amatéři nic víc.Pokud není někdo schopný během jednoho roku zajistit podklady pro stavební úřad,nezvedá telefony,vymlouvá se teď už i na počasí,během jednoho roku zvedne třikrát cenu ale na svých internet.stránkách uvádí i po změně že ceny jsou platné od 1.1.2007 tak to je u mne podvodník a né firma schopna postavit dům. Jinak nevím proč tady někdo uvádí že je to stavební firma,tak to zabrouzdejte to rejstříku firem a hned zjistíte že to oni nejsou, jsou jen zprostředkovatelé co si ke všemu přirazí nevím jakou veselou marži,Jo ale když vás lákají,to jsou žvásty jak jsou nejlevnější,nejrychlejší,prostě profíci! A jak tak tady čtu,je nás asi více co mají problémy kupodivu velmi podobné,takže na tom asi něco bude,s firmou EURODOMY nikdy více!!!

jika
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Eurodomy Empty odpověď

Příspěvek  rks Wed Dec 26, 2007 5:34 pm

Vážený zákazníku firmy Eurostavby, s Vaším názorem bohužel nemohu souhlasit, zato se ale plně stavím za ostavní názory v tomto fóru. Já nějak nedokážu pochopit, milý Tome, že by někdo mohl být spokojen s firmou Eurodomy/ Eurostavby. Ano, první dojem umí udělat fakt dobrý, ale to je vše. Jinak je to opravdu společnost diletantů a zlatokopů. Takže dům od nich? Raději ne a ne a ne ! Ale pokud jste opravdu " spokojený klient " , tak nám všem napište, kde Vaše stavba stojí a já se snad na ten zázrak opravdu přijedu podívat ..... Předem dík

rks

Po?et p?ísp?vk? : 1
Join date : 26. 12. 07

Návrat nahoru Goto down

Eurodomy Empty Re: Eurodomy

Příspěvek  k2 Wed Jan 30, 2008 5:19 pm

Diskuze je to opravdu zajímavá. Já mám, ale s firmou velmi dobré zkušenosti. Připravili projekt a vyřídili půjčku. Dům nám také postavili a neměle jsme žádný problém jak zde uvádíte. Naopak nám vždycky vyšli vstříc.

k2
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Eurodomy Empty Re: Eurodomy

Příspěvek  David Sa Fri Feb 15, 2008 4:49 pm

Nevím, kdo je K2 ,ale zákazník Eurodomů určitě ne. V jiném příspěvku píše, že mu byl dům předán na podzim loňského roku, ale já vím celkem jistě, že v tomto termínu Eurodomy nic nepředávaly. Takže tímto zdravím kamaráda Rosťu Bábíčka, který si tyto kladné ohlasy píše sám. Rosťo samochvála ( a také Tvá firma ) smrdí. Ahoj, David

David Sa
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Eurodomy Empty Re: Eurodomy

Příspěvek  Rostisla Wed Mar 05, 2008 1:17 pm

Dobrý den,
jmenuji se Rostislav Bábíček a zastupuji zde uváděné společnosti EURODOMY a EUROSTAVBY. Myslím že není potřeba komentovat štvavou a pravděpodobně účelovou kampaň, která se v jisté době vždy někde objeví. Chtěl bych vzkázat jenom tomu anonymnímu útočníkovi aby se aspoň jednou podepsal jako já vlastním jménem protože vystupuje pod jménem mého společníka Davida Sasínka. Všem ostatním bych rád vzkázal, aby nevěřili bulváru a na reference se ptali našich klientů jejichž kontakt vám rádi poskytneme. Jsou mezi nimi možná i ti méně spokojení, ale i takoví budou schopni na rozdíl od takovýchto příspěvků mluvit k věci. Těm kteří se cítí opravdu nějak poškozeni naší firmou, vzkazuji že mi můžou zavolat na tel. 737 260 500 popř. nechat vzkaz.

Rostisla
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Eurodomy Empty Pan Bábíček

Příspěvek  Roman Tue Mar 11, 2008 2:07 pm

Dobrý den, jen mě zaujalo, že tady pan Bábíček reaguje na diskuzním fóru. Pravdou je, že ostatní firmy svá diskuzní fóra nemají a nikdo je neřeší. Na téma Eurodomy je toho na netu ale dost a dost. Faktem je že ti spokojení zákazníci většinou napíšou jednou větou, že je to super firma a že jsou spokojeni, ale kde třeba jejich domy stojí, popřípadě telefonický kontakt nějak nenechávají. Ti druzí jsou konkrétní a popíšou, jak jednání s panem Bábíčkem probíhají. Nevím, ale i ty věci - viz. to, že pan Bábíček vystupuje na veřejnosti jako majitel firmy, což ale není ani u Eurodomy ani u Eurostavby, je tedy také zarážející. A dle obchodního rejstříku pan Bábíček vlastnil jinou firmu, kterou dovedl do konkurzu. Tak když už je takový pisatel, tak může všem objasnit tyto skutečnosti ,aby jeho vystupování ve firmách paní Bábíčkové a Sasínkové bylo důvěryhodné. Za ženy se přece schovávají jen zbabělci Question

Roman
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Eurodomy Empty eurostavby

Příspěvek  petr Wed Apr 30, 2008 1:13 am

Před několika měsíci jsme s kolegou navázali spolupráci jako OSVČ s touto firmou. Několik málo dnů po našem nastupu do práce nás vyhledala (musím to tak nazvat) klika odpůrců této firmy a začali nám vyprávět, jak je tato firma špatná, jak řemeslníkům neplatí, že mají pro nás jinou lépe finančně ohodnocenou práci. Tito lidé nás nikdy před tím neviděli, nevěděli v jaké kvalitě práci odvádíme a ani za kolik,ale hned nás chtěli lanařit. Do dnešního dne od naší první schůzky nebyla realizována ani jedna jejich nabídka. Tím chci říct, že věřím tomu,že plno přízpěvků v těchto diskuzích na téma EURODOMY a EUROSTAVBY je dílem pouze štvavé kampaně. Za dobu, kdy pro tuto firmu pracujeme jsem neslyšel, že by se před zákazníkem představoval pan Bábíček jako majitel firmy, ale jako ředitel a to je myslím rozdíl. No a nyní k tomu zásadnímu pro zákazníky, jelikož už jsem u této firmy viděl za dobu co zde pracujeme odvedené dílo řemeslníků, kteří zde pracují a mám bezmála třicetiletou praxi ve stavebnictví, musím říci, práce je kvalitní a pokud dojde k nějakým drobným chybám, vždy jsou odstraněny ke spokojenosti zákazníka. Další klad této firmy je, že zákazníkovi postaví dům v kterékoliv části republiky.
A ty pány, kteří zde mají námitky vyzívám ať nechají na sebe nějaký kontakt rád s nima o tom podiskutuji,moje e-adresa je " klotras@seznam.cz p.Petr : Laughing Laughing :

petr
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Eurodomy Empty Re: Eurodomy

Příspěvek  Prasínek Thu May 01, 2008 11:15 pm

Hahaha,jako vtip dobrý,asi jsi řádně neschopný OSVČ že škemráš o práci v Errordomech.A že se ti ozývají lidé kteří jsou podle tebe lháři,to je taky dobrý blábol asi ze sluníčka,tak neseď u netu a běž makat když už máš tak skvělou práci v super firmě kecálku...

Prasínek
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Eurodomy Empty Eurodomy

Příspěvek  Klotras Mon May 05, 2008 6:45 pm

Gratulujeme Vám k tak skvělé práci, jen jedna věc nás maličo zaráží - když Vám Eurodomy tak skvěle platí, proč jste se tedy nechali někým oslovovat? To jste hned neřekli ne? Very Happy Laughing Mad A nenapadlo Vás, že právě spojení s Eurodomy Vám třeba dělá špatné jméno Laughing Laughing Laughing

Klotras
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Eurodomy Empty Pro pana Petra

Příspěvek  Pro pana Thu May 08, 2008 7:10 pm

Možná tuším, kdo je pan Petr. Jestli má praxi 30 let ve stavebnictví nevím, vypadá, že má minimálně 30 let praxi v pití piva ( pokud je to ten pán, co ho tímto jménem oslovovali jeho kolegové na stavbě a na mě se snažil udělat dojem: pivní postava, sebestředný potící se člověk - za případný omyl se omlouvám ). Pane Petr ,pokud Vás nějaká firma oslovila, tak je na tom opravdu zle a zaslouží krach. Já mám praxi sice jen 27 let ( opravdu ale ve stavebním oboru, můj pupek tomu odpovídá, stavební mistr je neustále ve stresu a netloustne :-) ), ale dílo tohoto pána jeho vlastní propagaci moc neodpovídá. Ale někomu nenáročnému to stačit může. Asi platí jaká cena, taková kvalita.

Pro pana
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Eurodomy Empty x

Příspěvek  x Fri Jun 27, 2008 3:40 pm

lol!

x
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Eurodomy Empty x2all

Příspěvek  x2all Fri Aug 01, 2008 2:03 pm

že vás to baví affraid

x2all
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Eurodomy Empty Re: Eurodomy

Příspěvek  frankova Tue Aug 26, 2008 1:01 pm

Také mám zkušenost s fa Eurodomy.Také p. Sasínek nasliboval,ale skutek utek. Po nesčetných telefonátech pokaždé sliboval že potřebné dokumenty k napravení chybně udělané projektové dokumentaci určitě obratem posílá --ale nic.tTrpělivost nás přešla tak jsme s touto fa ukončily smlouvu .i s vědomím zaplacení penále. Této fa Eurodomy jsme zaplatili zálohu 50,000 kč.Na požádání ukončení smlouvy a vyfakturování nám došla faktura na 32,000kč.,kde jsme ale ty 2,000 měli ještě doplatit.Obratem jsme do firmi telefonovali že stvrzenku na zaplacenou zálohu máme na 50,000kč které jsme jim také dali,tak at si odečtou těch 32,000 a zbytek vrátí,p.Sasínek nám řekl že nám poslsli špatné vyůčtování at tuto fakturu roztrháme a on pošle jinou.Samozdřejmě žádná nedošla.Po několika opakovaných telefonátech slíbil že peníze určitě pošle ale stále nic.Dokonce v jednom telefonátu mi řekl že tak směšná částka pro něho není problém,ale bohužel je.Již druhým rokem tuto situaci řešíme přes právničku soudní cestou -firma měla peníze poslat od konce května ale nic,takže je na ně poslán exekutor.
Takže zdravím pana Sasínka a fa.eurodomy.Jsou to jenom lháři nic jiného.

frankova
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Eurodomy Empty Eurostavby neplatí

Příspěvek  z.m. Wed Feb 03, 2010 1:56 am

Evidujeme pohledávku za firmou Eurostavby s.r.o. ve výši přesahující 100.000 Kč. Byly provedeny práce na dvou rodinných domech, na obou nedoplatili. Jedná se o faktury starší jednoho roku. Stavby dle předávacího protokolu převzaty bez závad. Žalováno, firma Eurostavby jedná jako protřelí znalci soudních sporů, v odročování soudních stání jsou opravdu zběhlí. Hned na začátku podali odpor s jediným cílem, co nejdále oddálit platbu. Firma dle OR jedná jednatelkou Věrou Bábíčkovou, jíž zastupuje na základě plné moci Rostislav Bábíček, který je znám tím, že věřitelům nebere telefon ani nereaguje na sms, až na případy, kdy napíše, že si za Vámi zajede. Doporučuji s firmou nespolupracovat!!! Za Profi fasády s.r.o. Z.Mundl

z.m.
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Eurodomy Empty Re: Eurodomy

Příspěvek  up Wed Jun 23, 2010 10:10 pm

up

up
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Eurodomy Empty Re: Eurodomy

Příspěvek  sasan Thu Jun 24, 2010 9:06 pm

up

sasan
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Eurodomy Empty Kominik

Příspěvek  kominictvimf Thu Apr 10, 2014 12:21 am

Dobrý večer ,docela mě udivuje co dokáže lidská blbost vymyslet jsem kominík měl jsem zakázku od jednoho z těchto pánů vše proběhlo v pořádku mohu to osobně potvrdit ,,Lidská závist je jednou z nejhorších vlastností člověka. Bohužel ale bývá označována za vlastnost typicky českou.

kominictvimf

Po?et p?ísp?vk? : 1
Join date : 10. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Eurodomy Empty Re: Eurodomy

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru